יש לך רצון לעוד, הרשמי ותקבלי כלים להתחיל להיות את, עכשיו. 

דמיון מודרך לילדים- לחרדות מטילים והזעקות

ערכים בגישת NLP

השאלה שאנחנו שואלות היום היא לא מי את רוצה להיות אלא מי את כבר עכשיו ומי היית כל חייך.

האומץ להיות את!

אין למי לחכות, את כבר כאן. קחי אחראיות לעצב את התודעה שלך. האומץ להיות את!

מי את רוצה להיות?

אנחנו לא שבלונות מוכנות, אנחנו פורצות גבולות, אנחנו מתמודדות עם המון, אבל יש לנו את החופש ליצור את הזהות שלנו, ממי שאנחנו כבר היום.

מוזמנים להקריא את הכתוב לילדכם

אני מזמינה אותך לשים לב למי שנמצא סביבך ולחוש את אהבה שלהם כלפיך, עם כל נשימה שנכנסת לגופך תאפשר לאויר למלא אותך בהרגשת רוגע ושלווה.

כשאתה נושם פנימה והחוצה… פנימה והחוצה ואתה צופה במחשבות שחולפות בראש שלך, תאפשר לכל מחשבה לחלוף ולהיעלם באויר.

אני יודעת שאתה שומע את הקולות החזקים בשמיים תאפשר לקולות להתפוגג ולקחת אותך לשקט עמוק יותר… לשקט שלך… אולי תוכל להתחבר לרוגע המציף את גופך שאתה יודע שאתה מוגן כאן איתנו.

וכעת אתה יכול לדמיין את עצמך במקום שבו קל לך להירגע… אולי בים… אולי בין הפרחים ואולי במקום אחר ואתה יכול לחוש איך הגוף שלך מרגיש רגוע יותר ויותר, כעת אני אספור עד 10 ועם כל מספר זאת הזדמנות עבורך לחוש רוגע ושלווה…אחת…יותר ויותר רגוע…הרגשה מאד נעימה…שתיים…שלוש…יותר ויותר משוחרר…ארבע…חמש…אתה יכול לההתחבר למקום השלו בתוכך ולתת לשלווה להוביל אותך…שש…שבע…עוד ועוד משוחרר…שמונה…התחושה כל כך נעימה שאתה יכול לשחרר …תשע….עשר…כך שאתה יכול לחוש מאד רגוע ומשוחרר עכשיו. בזמן הנכון לך אתה יכול לעצום עניים (לא חובה, ילדים מדמיינים בקלות גם בעניים פקוחות) ולהמשיך להקשיב לקול שלי שמדבר אלייך…… כשאתה בעיניים עצומות אתה יכול לדמיין דברים טוב יותר…אז..תן להן לנוח … אתה יכול לדבר כשאשאל אותך שאלות, תאפשר לדברים לקרות, כפי שאתה חווה אותם… פשוט תתן לדברים לקרות בעצמם. 

ועכשיו אתה יכול להתחיל להכיר את המרחב שלך בדמיון…איך המרחב נראה, אולי זה במקום סגור ואולי פתוח, אתה מתחיל לשים לב לצבעים הבולטים שם, וכשזה נכון לך אתה מוזמן לשתף אותי בצבעים שאתה רואה…. 

בעזרת המחשבה שלך אתה יכול לשלוט במה שקורה סביבך מה אפשר לשמוע במרחב הזה? האם יש במרחב הזה ריח מיוחד?…אתה יכול להינות מהמקום הזה עוד מספר רגעים… ושאתה מרגיש שזה נכון לך אני מזמינה אותך לחפש מקומות מעניינים, או שאולי תפגוש חברים אולי אנשים שאתה מכיר ואולי חיות או דמויות דמיוניות כמו מלאכים, פיות, דרדסים או אפילו גיבורי על. אתה לא צריך להחליט…פשוט שים לב איזו דמויות נכנסות לשם…קח לך את הזמן… שים לב שלפעמים אפשר לראות את הדמויות…לפעמים לשמוע אותן ויש כאלה שחשים אותן. קח לך את הזמן … אולי יש דמות שאתה מתרגש במיוחד לראות והיא ניגשת אלייך ואומרת לך ״אני איתך כאן, אנחנו מוגנים, אתה רואה את הבועה השקופה שממקיפה אותנו, היא בועה מאוד מאוד חזקהששומרת עלינו מכל דבר מבחוץ, כאן אנחנו חופשיים להירגע ולהנות מכל דבר, אני כאן איתך.״

מהיום והלאה בכל פעם שתרצה להכנס באופן מהיר למרחב המוגן שלך במהלך היום, בלילה,כשאתה בדרך לאנשהו ברכב, במהלך שיעור בבי“ס, או במצב אחר בו אין לך אפשרות לעצום עניים, אתה תוכל לעשות זאת פשוט להזמין את הדמות שלך שתלווה אותך למקום המוגן לראות את הצבעים, והפרטים שאתה כבר מכיר, המקום הזה הוא בתןכך והוא שלך כי אתה יצרת אותו בדמיונך, לכל רגע שתצטרך אותו הוא זמין עבורך, ברגע שתקרא לדמות בשמה, המקום שלך יופיע ואתה תחוש את הרוגע והשלווה מציף אותך. בזמן הנכון עבורך אתה יכול לקחת נשימה עמוקה, אני אספור מאחד עד שלוש, ברגע שאגיע לשלוש תוכל להמתח ולפקוח עיניים. 1…2…3…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *