צילמה חגית אבן חן

היי, אני דקלה 

חלמתי להיות מעצבת אפנה, גרפית , פנים. עולמית, מצליחנית. הכל למדתי בהכל עבדתי, לא קרה. איך עוברים מתחביב למקצוע?

בהריון השלישי ובטח ברביעי הבנתי, שאני נשארת בבית! בעלי פירגן ותמך, על מי אני עובדת הוא כל כך שמח. הפכתי לאופה ובשלנית מדהימה!

בדיאטות הייתי אלופה בירידה וברגע שקצת שחררתי, הפה נפתח ולא נסגר, ללא שליטה, ללא הפסקה ומיד מפצה. מרבה בספורט, ממעיטה באכילה לא שוכחת שהשקילה מגיעה.

שאלתי אותי, איזה מודל אני? איזו אמא אני? איך זה ישפיע על ילדיי? איך אלמד אותם מהי אהבה עצמית, קבלה, חמלה, אהבה ללא תנאי? כשאני שונאת אותי במראה.

התחלתי את המסע לעבר עצמי, ראיתי יצרתי את הזהות שאני רוצה, זהות שלי כאמא, אישה, בלוגרית, מנחה ומרצה אלופה. יש לי את החופש לבחור להיות מי שאני מאמינה שאני. אני המחליטה אני היוצרת, אני מעצבת אותי מהפנים אל החוץ זה המייקאובר האמיתי.

כבר כמעט שני עשורים אני חוקרת, לומדת ומלמדת איך להרחיב אמונות, דפוסי חשיבה והתנהגויות לעצב מחדש את התוכניות הפנימיות שיתאימו למציאות החדשה. 

בתור מעצבת מבפנים אני יודעת את החשיבות של תוכניות מדויקות שיאפשרו עבודה מהירה ונכונה.

אחרי שרכשתי מגוון כלים בעולמות העיצוב ותכנון ממחושב הבנתי שלעצב לאנשים בגדים או בית מאפשר שינוי חיצוני בלבד שאומנם נראה יפה אבל רק מעצים את תחושת הבדידות, שיש לנו הכל מבחוץ וריקנות מבפנים, השאיפה לשלמות חיצונית לא משחררת אותנו מהסבל ובטח לא מאפשרת אושר ושמחת חיים, השאיפה והשמירה על השלמות לוקחת לנו את כל האנרגיה.

חיפשתי דרך לשינוי פנימי למדתי וחקרתי את עולמות התודעה ואפשריות השינוי.

קורסי נלפ, מיינדפולנס, המוח הגמיש, ללמוד איך ללמוד, שחרור טראומות 

וחיברתי כלים פשוטים ליישום, תוך הבנה ששינוי הוא לא רק אפשרי הוא הכרחי. אם הטבע משתנה מיום ליום כך גם אנחנו. ההבדל הוא שלנו יש את החופש לבחור את מסלול השינוי.

רובנו יודעים מה הם רוצים אבל איך מגיעים לשם?

היום אני מלמדת את האיך בדרך האישית שלך עם כלים מותאמים אישית עבורך. כי כל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד אנחנו לא פס ייצור ולא שבלונות מוכנות.

אתם לא יכולים להיות מה שהעולם מצפה ממכם אתם יכולים להיות אתם.

 

דקלה ברדה- טריינר ומאסטר NLP

מתחשק לך עוד ממני

זה המקום! להשאיר פרטים

האומץ להרגיש אהבה ללא תנאים

רוצים להשקיט דעות של אחרים, ביקורת פנימית, את הרעש שלא מפסיק? במקום להילחם בהם תאפשרו להם לזרום ממכם החוצה ותצעקו:

״אנחנו הלא מושלמים חיים ובועטים!״