צילמה חגית אבן חן

היי, אני דקלה 

חלמתי להיות מעצבת אפנה, גרפית , פנים. עולמית, מצליחנית. הכל למדתי בהכל עבדתי, לא קרה. איך עוברים מתחביב למקצוע?

בהריון השלישי ובטח ברביעי הבנתי, שאני נשארת בבית! בעלי פירגן ותמך, על מי אני עובדת הוא כל כך שמח. הפכתי לאופה ובשלנית מדהימה!

בדיאטות הייתי אלופה בירידה וברגע שקצת שחררתי, הפה נפתח ולא נסגר, ללא שליטה, ללא הפסקה ומיד מפצה. מרבה בספורט, ממעיטה באכילה לא שוכחת שהשקילה מגיעה.

שאלתי אותי, איזה מודל אני? איזו אמא אני? איך זה ישפיע על ילדיי? איך אלמד אותם מהי אהבה עצמית, קבלה, חמלה, אהבה ללא תנאי? כשאני שונאת אותי במראה.

התחלתי את המסע לעבר עצמי, ראיתי יצרתי את הזהות שאני רוצה, זהות שלי כאמא, אישה, בלוגרית, מנחה ומרצה אלופה. יש לי את החופש לבחור להיות מי שאני מאמינה שאני. אני המחליטה אני היוצרת, אני מעצבת אותי מהפנים אל החוץ זה המייקאובר האמיתי.

שמונה שנים שאני שומרת את הסודות שלי מהעולם, לומדת מתפתחת חוקרת והכל בשבילי. פחדתי שלא יבינו, שזה אפשרי לאכול מתוק כל יום ולהיות בריאה ואנרגטית, להיות אמא ללא רגשות אשם, לחיות מתוך התשוקות שלי שמתפתחות ומשתנות כל הזמן רציתי שיכירו אותי.

החלטתי שמספיק, גם לך מגיע להכיר אותך, להביא למודע את החוזקות, הערכים שלך להיות את במלואך, בגאווה ולבלוט בדרך המיוחדת שלך לצעוד בביטחון להיות המותג שאת.

אני אוהבת ללמוד איך אני ואת פועלות, את הקשר החזק בין גוף לנפש בין הפנים לחוץ כי אנחנו עולם שלם ואנחנו פה להישאר.

את יודעת שהרשתות, חשיפה זה חלק מהדרך שלך, אבל הפחדים, החסמים מתעוררים ומי את בכלל!  אני פה ללוות אותך בדרך שלך, להיות את ולהעביר את המסר שלך, את המתנות שלך לעולם.

בדרך יש המון חוסר וודאות. איך ממשיכים שאין תוצאות, שאין אישורים. אני בעצמי כותבת ומופיעה ברשת כל יום עם המון תשוקה יש לי המון לתת, האש בתוכי בוערת.