יש לך רצון לעוד, הרשמי ותקבלי כלים להתחיל להיות את, עכשיו. 

איך עוברים מתחביב למקצוע? איך עוברים מחינם לתשלום?

ערכים בגישת NLP

השאלה שאנחנו שואלות היום היא לא מי את רוצה להיות אלא מי את כבר עכשיו ומי היית כל חייך.

האומץ להיות את!

אין למי לחכות, את כבר כאן. קחי אחראיות לעצב את התודעה שלך. האומץ להיות את!

מי את רוצה להיות?

אנחנו לא שבלונות מוכנות, אנחנו פורצות גבולות, אנחנו מתמודדות עם המון, אבל יש לנו את החופש ליצור את הזהות שלנו, ממי שאנחנו כבר היום.

קורס גרפיקה הראשון שלי היה בכיתה ה׳ 3 ילדים ו9 מבוגרים. משהו בעיצוב על המסך משך אותי יותר מהעיפרון על הנייר.

בתיכון נמשכתי לעולם הקולנוע, צילום, עריכת סרטונים והפקה. מעיצוב אופנה פרשתי בסיום השנה הראשונה בשנקר. אז זה קרה לי, היום אני יודעת שזה קרה בזכותי ובזכות מיכאל, בני שנולד לפני הזמן.

כשבנינו את הבית תכננתי, חקרתי ועיצבתי. ״אני טובה לא?״ חשבתי ונרשמתי לקורס עיצוב פנים. תוכנות השרטוט שאבו אותי בדו ובתלת מימד. הייתי בטוחה שעם התעודה לקוחות יעמדו בתור, כי כולם מכירים אותי, פרפקציוניסטית, משקיענית.

צילום, עריכה וגרפיקה עבורי זה קל. עיצבתי למי שרק ביקש, תחביב אמרתי תמיד, ״כן, אני יודעת. מבינה קצת בזה וכן גם בזה״ אם לא ידעתי, חקרתי ולמדתי. אבל תחביב אף פעם לא הופך למקצוע. זאת רק דרך לעזור לאנשים, להרגיש משמעותית בלי התחייבות.

כסף לא ביקשתי, אני לא מקצוענית.לא הבנתי למה אני ממשיכה לרכוש עוד מיומניות שאני מפתחת כל יום, כתיבה, צילום, עיצוב אתרים, מצגות. עם רצון לדעת עוד. עוד רשתות חברתיות, עולם הדיגטל והשיווק. נזכרתי שפעם לפני 12 שנים הייתי מנהלת שיווק, נכון לא הוכשרתי זאת היתה החברה של ההורים, אבל עוד נקודה שפתאום מתחברת.

אז איך עוברים מחינם לתשלום? איך עוברים מתחביב למקצוע?

עוברים קורס NLP ומבינים שהגוף והנפש הם הדרך, התוצאות שנראות מבחוץ, העיצובים, התמונות זה יפה, אבל כשהם לא מחוברים להוראות הפעלה מבפנים, הדרך לא ברורה והבלבול הוא עצום, הוא כואב הוא חותך למליון חלקים שמתפזרים ומנסים כיוונים שונים.

יש לי עוד דרך אבל אולי אני לא בהתחלה, אולי אני בדיוק באמצע בגיל 36. איפה שהנקודות מתחברות, איפה שיש ותמיד היה אהבה ותשוקה, במקום לחפש עולם שלם אחר ממני (הייתי שם זה לא צלח). וכל הנקודות הביאו אותי לעצמי, מעצבת מהפנים אל החוץ. אני עוזרת לנשים להכיר.להיות.לבלוט בדרכן Know. Be. Stand out – Your Way ולך אני אעזור לאסוף את הנקודות ולהבין מי את גדלת להיות. את רוצה לחשוף את היצירה שאת! אני כאן. את רוצה את האומץ להיות את! אני כאן.

אני לא יודעת הכל, גם אני בהתחלה, רק מדרגה אחת או שניים ממך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *