יש לך רצון לעוד, הרשמי ותקבלי כלים להתחיל להיות את, עכשיו. 

איזו אמא אני

ערכים בגישת NLP

השאלה שאנחנו שואלות היום היא לא מי את רוצה להיות אלא מי את כבר עכשיו ומי היית כל חייך.

האומץ להיות את!

אין למי לחכות, את כבר כאן. קחי אחראיות לעצב את התודעה שלך. האומץ להיות את!

מי את רוצה להיות?

אנחנו לא שבלונות מוכנות, אנחנו פורצות גבולות, אנחנו מתמודדות עם המון, אבל יש לנו את החופש ליצור את הזהות שלנו, ממי שאנחנו כבר היום.

מה דעתכן על אמא שכל היום בודקת מתכונים וחושבת ״מה אכין לילדיי, לבעלי? במה אפתע אותם היום?״ מתכננת, מכינה כבר ערב מראש את הבשר במרינדה, בבוקר במטבח מבלה, חותכת ירקות, מכינה תוספות, מכינה עם המון אהבה ומחכה לרגע שהילדים מגיעים מבית הספר.

אף פעם לא מכינה מראש את האוכל החם, תמיד מטגנת ברגע שהם בדלת, העוף בתונר מוכן חם ישר מהתנור, הפיצה האישית עם תוספות של כל אחד לתנור מכניסה, שהכל יהיה חם, טרי ומדויק…

אבל היא, היא לא אוכלת איתם, רק מכינה, מגישה, שואלת מי רוצה עוד…היא כאלופה להסתדר אוכלת על הדרך, בין לבין או מקסימום מכל השאריות, לא חבל!

מה הייתם אומרים לה? אני יודעת מה אני הייתי אומרת לה ״תהני גם את, ממה שאת טורחת ומכינה בכל כך הרבה אהבה, תטעמי, תהני, תפנקי אותך, לא רק את כולם״

אני כל כך מאמינה שאני אוהבת אותי אני מפזרת אהבה לכל סובבי, רק חבל שזאת הייתי אני…היום אני מפנה את הזמן לעצמי, מכינה ומפנק אותי בדיוק כמו אותם.

היום אני משקיעה בארוחות שלי, האוכל האהוב עליי ונהנת מכל ביס. ששואלים אותי למי אני מכינה? את עוגות הגבינה, השמרים, הפחזניות, הפאי עם הפירות, אתם לא תאמינו…. לי…לי…לי… לארוחת הבוקר שלי 8:30 הילדים בבית הספר, אני אחרי אימון, מקלחת, לבושה ומוכנה לדייט עם בעלי והקפה עם העוגה.

כשאני אוכלת בתשוקה, בהנאה, מפנה את הזמן המדוייק לאכילה הגוף מחזיר אהבה , הנפש ואני הכי בריאה ואנרגטית שהייתי מעולם.


אם גם את רוצה ללמוד להקשיב לגוף שלך, לאהבות ולרצונות שלך תרשמי לאתגר ב-7 ימים בחינם ״לאכול בתשוקה ללא רגשות אשמה״ ב 8.7.20 יום רביעי 11:00 מתחילים!
תלחצי על כפתור ההרשמה בעמוד הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *